• Chrípkové prázdniny

• Milí rodičia, žiaci!

Oznamujeme Vám, že z dôvodu zvýšenej chorobnosti žiakov, rozhodol RUVZ Košice o uzatvorení našej školy v termíne od 19. 12. – 21. 12.2022. Opatrenie má zamedziť ďalšiemu šíreniu respiračných ochorení.  Do školy sa vrátime 9.1.2023.

• Vianočné tvorivé dielne

• Tento týždeň sa na našej škole niesol v duchu kreativity, tvorby zaujímavých výrobkov a šikovných rúk. Naši žiaci mali možnosť zapojiť sa do Vianočných tvorivých dielní. Źiaci školy sa najskôr zoznámili s rôznymi výtvarnými technikami a potom nadobudnuté zručnosti odovzdávali svojim hlavne mladším spolužiakom. Výsledkom boli plné stoly nádherných vianočných výrobkov.

• Sférické kino

• Dnes 2.decembra ráno k nám prišlo sférické kino z Košíc - objav s nami svet, ktorý nás obklopuje. Sférické kino je nový spôsob vzdelávania pre deti i dospelých. Deti sa ocitli vo vnútri kupoly a v zázračnom priestore sa cítili ako keby boli priamo na našej zemeguli, v dutine stromu, alebo na planéte Pluto.

• Mikuláš

• Príď Mikuláš trošíčka, dám ti pusu na líčka.Poťahám ti dlhú bradu, pošuškám ti malú radu.Ponáhľaj sa, už čas letí,čakajú ťa všetky deti.

Ani tento rok, Mikuláš so svojimi pomocníkmi našu školu neobišiel. Sme radi, že na našich žiakov Mikuláš nezabudol a priniesol im sladké balíčky.