• Jarné prázdniny

• Jarné prázdniny sa začínajú 26. februára 2024 (pondelok) a končia 1. marca 2024 (piatok). Do školy opäť nastúpime 4. marca 2024 (pondelok).

• Návšteva Slovenského červeného kríža

• Navštívil nás Slovenský Červený kríž. Spolu s profesionálnou zdravotnou záchranárkou sa naučili naši žiaci opäť veľa nových vecí. Záchrana života a podanie prvej pomoci patrí k tým najdôležitejším veciam, ktoré by sme mali ovládať, aj keď veríme, že práve tieto vedomosti nebudeme musieť v bežnom živote používať. A kto vie, možno práve niekto z týchto žiačikov bude raz výborným záchranárom…

• ČÁRY MÁRY – alebo záhada strateného prútika

• Detektívna rozprávka o hľadaní strateného prútika je príbehom čarodejnice, ktorá pri svojom pátraní stretáva zaujímavých ľudí (Indiánov, Námorníka). Pomocou svojej vytrvalosti, vynaliezavosti a vtipu sa dostane k nečakanému rozuzleniu.Príďte sa pozrieť a pomocou príbehu plného pesničiek sa spolu s nami dostanete na neobyčajné miesta.