• "OBEDY ZADARMO"

• Touto cestou Vás informujem, že v zmysle platnej legislatívy sa podmienky čerpania dotácie, v tej forme ako je teraz, od 01.05.2023 končia. Od 01.05.2023 majú všetci žiaci v ZŠ, na základe podania uvedenej Žiadosti, nárok na dotáciu na obed bez toho, aby prišli rodičia o daňový bonus. Rodič teda dostane aj daňový bonus, aj dotáciu na obed. Prosím, aby ste túto NÁVRATKU vyplnili a odoslali OBRATOM, najneskôr do 4.4.2023

• Pyšná princezná

• Divadlo Portál- Pyšná princezná

Veselé rozprávanie s pesničkami o tvrdohlavej princeznej, ktorá neposlúcha svojho kráľovského otca a odmieta pytačov z celého sveta. No len do chvíle, kým sa na zámku neobjaví múdry a vynaliezavý kráľ, ktorý si svojim odvážnym plánom získa srdce pyšnej princeznej.

• Paľikerav

• Veľká radosť na našej škole. Máme víťazku v celoštátnej súťaži.

23.marca 2023 sa uskutočnil 7. ročník celoslovenskej súťaže Rómovia recitujú, ktorý organizovala OZ Knižný klub Paľikerav. Tento ročník sa konal v areáli RTVS Košice. Žiaci z celého Slovenska súťažili a naša žiačka Jana Gáborová pod vedením pani učiteľky PaedDr. Šoffovej vyhrala prvé miesto.

Srdečne Blahoželáme.